Transvanilla Transznemű Egyesület

Program asszisztenst keresünk!

program asszisztens

A Transvanilla Transznemű Egyesület munkatársat keres program asszisztens munkakörbe, részmunkaidőben, határozott idejű munkaszerződéssel.

Feladatok:
A Transvanilla Egyesület futó programjainak, projektjeinek megvalósításában való részvétel. Ennek keretében: közreműködés az elvégzett munka dokumentálásában, beszámolók készítésében, kapcsolattartás adományozókkal, partner szervezetekkel. Az Egyesület képviselete hazai és nemzetközi fórumokon, az információs szolgálat megkereséseinek kezelése, részvétel az érdekérvényesítési tevékenységek végrehajtásában. Részvétel új programok, projektek kidolgozásában, pályázatok összeállításában.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség;
  • kreativitás, jó probléma- és feladatmegoldó képesség;
  • aktív használatban lévő angol nyelvtudás;
  • empátia, kooperativitás;
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, határozott fellépés
  • transz jogok iránti elkötelezettség.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • civil szervezetnél szerzett tapasztalat;
  • tapasztalat aktivizmusban, érdekképviseleti munkában.

A pályázatnak tartalmaznia kell:

  • szakmai önéletrajzot;
  • motivációs levelet.

Munkarend: kötetlen.
Munkaidő: havi 60 óra
Fizetés: nettó 120.000 Ft/hó
Foglalkoztatás időtartama: 12 hónap.
Munkavégzés helye: zömében otthon, számítógép előtt.
Foglalkoztatási jogviszony: egyszerűsített foglalkoztatás vagy vállalkozói szerződés
Munkába állás ideje: a megállapodást követően akár azonnal.

Transz kisokos

Transz Kisokos címlap

Adó 1 százalék felajánlás

Partnereink, támogatóink

Tagjai vagyunk: TGEU, ILGA, ILGA-EUROPE

expodom

Látható transzok

látható transzok blog

Írj nekünk