Transvanilla Transznemű Egyesület

Menekültügyi projekt munkatársat keresünk!

A Transvanilla Transznemű Egyesület munkatársat keres menekültügyi programjába, részmunkaidőben, határozott idejű munkaszerződéssel.

Feladatok:
A Transvanilla Egyesület Ukrajnából menekülőket segítő tevékenységének szervezése, koordinálása, a menekülők segítése. Ennek keretében: kapcsolattartás önkéntesekkel, partner szervezetekkel, menekültekkel. Közreműködés az elvégzett munka dokumentálásában, beszámoló készítésében.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • aktív angol nyelvtudás;
  • empátia, kooperativitás;
  • önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség;
  • kreativitás, jó probléma- és feladatmegoldó képesség;
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség;
  • jó szervezőkészség.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • ukrán vagy orosz nyelvtudás;
  • önkéntes koordinátori tapasztalat;
  • civil szervezetnél szerzett tapasztalat.

A pályázatnak tartalmaznia kell:

  • szakmai önéletrajzot;
  • motivációs levelet.

Munkarend: kötetlen.
Munkaidő: havi 25 óra
Fizetés: nettó 50.000 Ft/hó
Foglalkoztatás időtartama: 6 hónap.
Munkavégzés helye: zömében otthon, számítógép előtt.
Foglalkoztatási jogviszony: egyszerűsített foglalkoztatás vagy vállalkozói szerződés
Munkába állás ideje: azonnal.

Transz kisokos

Transz Kisokos címlap

Adó 1 százalék felajánlás

Partnereink, támogatóink

Tagjai vagyunk: TGEU, ILGA, ILGA-EUROPE

expodom

Látható transzok

látható transzok blog

Írj nekünk